Bama

Schwarzkopf

 

Výrobky Schwarzkopf profesionál sú vyvíjané pre profesionálnych kaderníkov na najvyššej úrovni. Bohaté skúsennosti a technické znalosti umožňujú vytvárať inovatívne produkty pre salóny. Preto sa ponorte do nášho sveta značiek a nechajte sa inšpirovať produktami a tým, čo vám pomôžu vytvoriť.
 
   
FARBY - IGORA dosahujú vysoko kvalitné výsledky, ponúkajú celu radu farebných odtieňov k vytvoreniu najmodernejších účesov.
 
   
STYLING - OSiS a SILHOUETTE patrí k najlepším stylingových radám na súčastnom trhu so širokým výberom voskov, sprejov, gélov a pien, ktoré sú vyrobené tak, aby poskytli maximálnu kontrolu v každodennom živote alebo na móle.
 
   
STAROSTLIVOSŤ - naša rada BC BONACURE je určená pre starostlivosť o vlasy mužov a žien. Ponúka starostlivé kúry pri riešení problémov s vlasovou pokožkou inteligentným spôsobom.
 
   
TVAR - technická rada NATURAL STYLING je súčasťou sveta trvalých a vlasy vyrovnávajúce produkty sú k dispozícii pod značkou STRAIT STYLING.
 
   
OSTATNÉ ZNAČKY - PROFESSIONNELLE profesionálny výkon výrobku za prijateľnú cenu pre uspokojenie potrieb ako aj kaderníkov, tak aj zákazníkov.