Bama

SALON od CE CE´ OF SWEDEN

 

 
 
  OŠETRENIE VLASOV PO TRVALEJ
Ce-Ce´ PERMANENT Ekologická trvalá na báze aminokyselín. Dodáva vlasom prirodzené vlny bez poškodenia ich štruktúry.
  Ce-Cé Forte - Na ťažko zvlnené vlasy
  Ce-Cé „0“ - Na vlnité vlasy
  Ce-Cé „1“ - Na normálne vlasy
  Ce-Cé „2“ - Na jemné vlasy
   
CLASSIC STYLE Thyoglicolicový roztok do trvalej na báze aminokyselín. Dodáva vlasom silné kučery bez poškodenia ich štruktúry.
  Soft - Jemný
  Normal - Normálny
  Strong - Silný
  Fixering - Fixačný roztok vyrobený pre všetky druhy trvalých značky Ce-Ce´ of Sweden. Neobsahuje peroxid vodíka.
   
  STAROSTLIVOSŤ O VLASY
COLD BLOND SHAMPOO
Šampón vhodný n prirodzené a odfarbené blond vlasy. Potláča žltý pigment a dodáva vlasom chladný odtieň. Obnovuje lesk a zdravý vzhľad.
   
KERATIN SHAMPOO Jemný šampón s nízkym obsahom PH. Obsahuje keratín, ktorý obnovuje poškodenú štruktúru vlasov. Je vhodný pre všetky typy vlasov. Vďaka regeneračnej schopnosti sa odporúča na vlasy po trvalej, farbení a odfarbovaní. Uľahčuje česanie.
   
ALGAE SHAMPOO Šampón s extraktom rias. Jemne čistí vlasy, tíši podráždenú pokožku hlavy a má protizápalový účinok. Vyživuje a zvlhčuje vlasy. Dodáva im lesk a zdravý vzhľad.
   
CLEANSING SHAMPOO Šampón na normálne a mastné vlasy. Dodáva vlasom lesk a objem. Dôkladne čistí vlasy od všetkých zvyškov kozmetických prípravkov.
   
 PERM STABILIZER Kondicionér určený na ztrvalené vlasy. Neutralizuje chemické substancie zanechané na vlasoch po trvalej. Vracia vlasom vhodné PH. Uzatvára  vyrovnáva vlasy pričom vytvára elastické kučery.
   
PERM STABILIZER BALM Kondicionér určený na ztrvalené vlasy. Neutralizuje chemické substancie zanechané na vlasoch po trvalej. Vracia vlasom vhodné PH. Uzatvára  vyrovnáva vlasy pričom vytvára elastické kučery. Dodáva vlasom lesk, vlhkosť a objem.
   
COLOR STABILIZER Špeciálny kondicionér na vlasy farbené, melírované a odfarbované. Uzatvára vlasy a zabraňuje vymývaniu farby, dodáva vlasom lesk a objem. Má antistatický účinok.
   
COLD BLOND CONDITIONER Kondicionér na prirodzené a odfarbené vlasy. Potláča žltý pigment, dodáva vlasom chladný odtieň. Vlasy vyživuje, zvlhčuje, dodáva im lesk a zdravý vzhľad.
   
REPAIR CONDITIONER Kondicionér na citlivé vlasy a vlasy poškodené chemickými procesmi. Má antistatický účinok, zlepšuje pružnosť a elastickosť kučier. Obsahuje vitamín B a D – pantenol, keratín a žihľavový extrakt, ktoré spevňujú a zvlhčujú vlasy.
   
ALGAE CONDITIONER Kondicionér s extraktom z morských rias. Vlasy vyživuje a dodáva im vlhkosť. Zložky z rias regulujú činnosť tukových žliaz a utišujú podráždenie vlasovej pokožky. Vďaka vitamínom a minerálom dodáva vlasom lesk, jemnosť a zdravý vzhľad.
   
  STAROSTLIVOSŤ O VLASY STYLING
ALGAE MASK Maska s výťažkom z morských rias. Na veľmi suché a poškodené vlasy. Obnovuje poškodenú štruktúru vlasov  a zabezpečuje adekvátnu vlhkosť. Vyživujúce zložky v riasach regulujú produkciu tuku a tíšia podráždenú pokožku hlavy. Vitamíny a minerály dodávajú vlasom lesk a jemnosť.
   
HAIRSPRAY STRONG Lak na vlasy so silnou fixáciou a leskom. Dodáva vlasom pružnosť a prirodzený lesk. Obsahuje provitamín B, ktorý má zvlhčujúce vlastnosti. Vlasy nelepí, rýchlo schne a ľahko sa vyčesáva.
   
   
   
Nachádzate sa tu: Home Profesionálna vlasová kozmetika Ce-Ce´ of Sweden SALON od CE CE´ OF SWEDEN