Bama

MED od CE CE´ OF SWEDEN

 

 
 
  SUCHÉ VLASY
   
SILK SHAMPOO - Šampón s hodvábnym extraktom. Hĺbkovo zvlhčuje vlasy uľahčuje česanie. Zanecháva vlasy rovné a flexibilnejšie. Navracia im lesk a zdravý vzhľad.
SILK CONDITIONER - Kondicionér s hodvábnym extraktom. Zvlhčuje a regeneruje poškodenú štruktúru vlasov.  Uľahčuje rozčesávanie a navracia im lesk a zdravý vzhľad. Nezaťažuje vlasy.
SILK REPAIR CONCENTRATE - Koncentrovaný roztok na suché a poškodené vlasy. Zvlhčuje regeneruje poškodenú štruktúru vlasov. Navracia im lesk a zdravý vzhľad.
SILK SERUM - Sérum s hodvábnym extraktom. Na suché a poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi. Vlasy zvlhčuje a navracia im lesk zdravý vzhľad.
SILK MASK - Maska na vlasy s hodvábnym extraktom. Hĺbkovo zvlhčuje a regeneruje poškodenú štruktúru vlasov. Vlasy sa ľahšie rozčesávajú a sú lesklé a zdravé. Nezaťažuje vlasy.
SILK PUSH-UP SPRAY - Hodvábny sprej dodávajúci vlasom extra objem priamo do korienkov. Vlasy zvlhčuje, vyrovnáva ich a dodáva im lesk. Uľahčuje tvorbu účesu.
SILK & VITAMIN STYLING FLUID - Modelovací fluid s hodvábnym a vitamínovým komplexom. Obnovuje štruktúru a zdravý vzhľad vlasov. Vlasy sú jemné, lesklé a ľahko sa rozčesávajú.
SILK BI-PHASE CONDITIONER - Dvojfázový kondicionér s hodvábom. Chráni vlasy pred vysušením a stratou pružnosti. Obnovuje štruktúru, lesk a zdravý vzhľad vlasov. Zvlhčuje a uľahčuje ich rozčesávanie. 
SILK HAIRSPRAY - Lak na vlasy s hodvábnym extraktom zanechávajúc ich lesklé. Zaručuje silnú fixáciu a vlasy nelepí. Garantuje zdravé a lesklé vlasy prirodzeného vzhľadu.
SILK MOUSSE - Tužidlo s hodvábnym extraktom vhodný na modelovanie všetkých typov vlasov. Zvlhčuje vlasy a obnovuje ich prirodzený lesk. Zloženie dodáva vlasom objem od korienkov. Obsahuje UV filter.
SILK SHINE - Lesk na vlasy s hodvábnym extraktom. Hodvábne proteíny umožňujú vlasom získať ich prirodzenú jemnosť a lesk. Vlasy nelepí a nezaťažuje ich.
   
  PROTI LUPINÁM
  DANDRUFF SHAMPOO DRY HAIR - Špeciálny šampón vyrobený pre suché vlasy s lupinami. Hĺbkovo zvlhčuje vlasy a zabraňuje tvorbe lupín. Dodáva vlasom lesk a uľahčuje ich ďalšiu úpravu.
  DANDRUFF SHAMPOO OILY HAIR - Špeciálny šampón na mastné vlasy s lupinami. Upravuje produkciu tukových žliaz a zabraňuje tvorbe lupín. Dodáva vlasom lesk a uľahčuje ich ďalšiu úpravu.
  DANDRUF LOTION  - Roztok odstraňujúci lupiny. Zabraňuje tvorbe lupín a formovaniu nových vrstiev lupín.
   
  MASTNÉ VLASY
   
  OILY HAIR SHAMPOO - Šampón na mastné vlasy. Upravuje produkciu tukových žliaz. Vlasy hĺbkovo čistí a zanecháva ich jemné a lesklé. Zostávajú zdravé a vitálne po dlhý čas.
  OILY HAIR LOTION - roztok na mastné vlasy. Upravuje produkciu tukových žliaz. Vlasy hĺbkovo čistí a zanecháva ich jemné a lesklé. Zostávajú zdravé a vitálne po dlhý čas.
   
  PROTI VYPADÁVANIU VLASOV
   
  PREVENT HAIR LOSS SHAMPOO - Šampón proti vypadávaniu vlasov. Navracia lesk a vitalitu poškodeným vlasom. Stimuluje rast nových vlasov. Zanecháva vlasy vyživené a plné energie.
  PREVENT HAIR LOSS LOTION - Roztok proti vypadávaniu vlasov. Navracia lesk a vitalitu poškodeným vlasom. Stimuluje rast nových vlasov. Zanecháva vlasy vyživené a plné energie.
   
  NA CITLIVÚ POKOŽKU
   
  SENSITIVE SHAMPOO - Šampón na citlivú pokožku hlavy. Zmierňuje a chráni pred podráždením. Jeho jemné čistiace zloženie eliminuje začervenanie a svrbenie. Čistiaci, bezfarebný a bez vône.
  SENSITIVE CONDITIONER - Kondicionér na citlivú pokožku hlavy. Zmierňuje a chráni pred podráždením. Po jeho použití sa vlasy ľahko rozčesávajú, sú jemné a lesklé. Bezfarebný a bez vône. Hypoalergénny.
  SENSITIVE LOTION - Mlieko na citlivú pokožku hlavy. Zmierňuje a chráni pred podráždením. Eliminuje začervenanie a svrbenie. Bezfarebný a bez vône. Hypoalergénne.
   
Nachádzate sa tu: Home Profesionálna vlasová kozmetika Ce-Ce´ of Sweden MED od CE CE´ OF SWEDEN