Bama

CREATIVE od CE CE´ OF SWEDEN

 

 
 
HAIRSPRAY Lak na vlasy určený na časté používanie. Slúži na upravenie a ukončenie prirodzeného vzhľadu každého vlasu. Garantuje flexibilitu a prirodzený lesk. Je odolný voči vlhkosti a chráni vlasy pred atmosférickými vplyvmi. Vlasy nelepí, rýchlo schne a účes sa ľahko rozčesáva. 
  Strong - určený na dokončenie a spevnenie aj tých najzložitejších účesov
  Extreme - určený na modelovanie kreatívnych, umeleckých účesov
  Extreme plus - určený na tvorbu avantgardných účesov
   
MOUSSE Tužiaca pena určená na úpravu všetkých typov vlasov. Dodá vlasom prirodzený vzhľad, objem a lesk. Chráni vlasy pred škodlivými atmosferickými vplyvmi. Nezanecháva zvyšky a nelepí vlasy.
  Strong - určený na dokončenie účesu so silnou fixáciou
  Extreme - vhodný pre kreatívne a umelecké účesy
   
MOUSSE GEL
Tužidlo s pevnou konzistenciou, vhodné pre krátke vlasy. Dodá vlasom pevnosť a prirodzený vzhľad. Uľahčuje kontrolu vlasov počas strihania. Chráni pred škodlivými atmosferickými vplyvmi. Nezanecháva zvyšky a nelepí sa.
  Normal - dodá strihu prirodzený vzhľad
  Strong - určený na vlasy s potrebnou silnej fixácie
   
HAIRSPRAY Lak na vlasy na ukončenie a fixáciu požadovaného tvaru účesu. Je odolný voči vlhkosti. Rýchlo schne, vlasy nemastí a ľahko sa rozčesávajú.
  Normal - určený pre vzdušné a nadýchané vlasy
  Strong - určený pre módne účesy vyžadujúce silnú fixáciu
   
 SETTING Sprej určený na fixáciu vlasov pri použití natáčok. Chráni pred škodlivými vplyvmi počasia.
  All round - pre všetky typy vlasov
  Dry hair - vďaka hydratačným účinkom vhodný na suché vlasy
   
VOLUME SPREY Sprej, ktorý dodáva vlasom extra objem od korienkov. Tvaruje účes pri akejkoľvek technike. Nelepí vlasy a nezanecháva zvyšky. Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia.
  Normal - dodá vlasom prirodzený tvar
  Strong - určený pre účesy vyžadujúce silnú fixáciu. Vhodný pri extravagantných účesoch.
   
DOUBLE-C Kondicionér s dvojitým účinkom. Zabraňuje vysúšaniu vlasov a strate ich odolnosti. Obnovuje štruktúru vlasov a navracia im zdravý vzhľad. Dodáva vlasom lesk a vzdušnosť. Zvyšuje vlhkosť a uľahčuje rozčesávanie. 
   
VITAMIN COMPLEX FLUID Fluid s efektom balzamu, obohatený o vitamínový komplex. Je určený na úpravu vlasov pomocou kefy. Vďaka fluidu sú jemné, hodvábne a ľahko rozčesateľné. Dodáva vlasom objem. Má antistatické účinky a obsahuje ochranné filtre.
   
GLOSS Lesk v spreji na vlasy. Robí vlasy hodvábne lesklé a prirodzene mäkké. Nestužuje, namastí a nezaťažuje. Chráni pred atmosférickými vplyvmi.
   
ANTI-FRIZZ SERUM Sérum na vyrovnanie vlasov. Vracia vlasom ich prirodzený lesk a jemnosť. Zanecháva vlasy rovné a uľahčuje modelovanie, vďaka čomu sú vlasy ľahšie rozčesávateľné.
   
HARD WAX Univerzálny vosk v tube, ktorý zaručuje extra silnú fixáciu. Stužuje vlasy, čím im dodáva rovnomerný tvar. Uľahčuje modelovanie a pomáha udržať kontrolu nad vlasmi. Jednoduché a čisté použitie. Dodá individuálny charakter každého strihu.
   
DIAMOND POMADE pomáha na modelovanie vlasov. Umožňuje kontrolu nad vlasmi počas strihania im požadovaný tvar. je rozpustný vo vode a nezanecháva žiadne zvyšky.  Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia.
   
KIWI WAX Vosk dodávajúci vlasom lesk a uľahčujúci tvorbu účesu. Umožňuje tvorbu vĺn, čím dodáva vlasom nový tvar. Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia.
   
GRAPEFRUIT WAX Vosk zaručujúci dobrú fixáciu. Neznečisťuje vlasy a je ľahko umývateľný vodou. Vyrovnáva povrch vlasov, obnovuje ich prirodzený lesk a zdravý vzhľad.
   
 STYLING CHERRY BALM Balzam s čerešňovým extraktom na modelovanie vlasov. Vďaka jeho vlastnostiam, je zvlášť vhodný na suché vlasy. Vyživuje ich a uľahčuje rozčesávanie.
   
GRAPEFRUIT STRAIGTENER Fluid s grapefruitovým extraktom na vyrovnanie vlasov. Ideálny na kučeravé alebo vlasy po trvalej. Uľahčuje kontrolu nad prirodzene kučeravými vlasmi. Zanecháva vlasy lesklé a jemné. 
   
DESING GEL Gél stužujúci vlasy s výnimočným výsledkom. Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia. Nezanecháva vlasy mastné. Je ľahko vyčesávateľný.
   
WET GEL Gél dodávajúci vlasom prirodzený a mokrý vzhľad. Navracia im lesk a pružnosť. Nezanecháva vlasy mastné. Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia.
   
STRONG GEL Silno tužiaci gél s dlhodobým účinkom. Určený na tvorbu kreatívnych účesov. Nemastí a nezmatňuje vlasy. Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia.
   
EXTREME GEL Gél s extra silnou fixáciou. Každému účesu dodáva individuálny charakter. Je odolný voči vlhkosti. Vlasy nelepí, rýchlo schne a ľahko sa vyčesáva.
   
Nachádzate sa tu: Home Profesionálna vlasová kozmetika Ce-Ce´ of Sweden CREATIVE od CE CE´ OF SWEDEN