Bama

CREATIVE od CE CE´ OF SWEDEN

 

 
 
HAIRSPRAY Lak na vlasy určený na časté používanie. Slúži na upravenie a ukončenie prirodzeného vzhľadu každého vlasu. Garantuje flexibilitu a prirodzený lesk. Je odolný voči vlhkosti a chráni vlasy pred atmosférickými vplyvmi. Vlasy nelepí, rýchlo schne a účes sa ľahko rozčesáva. 
  Strong - určený na dokončenie a spevnenie aj tých najzložitejších účesov
  Extreme - určený na modelovanie kreatívnych, umeleckých účesov
  Extreme plus - určený na tvorbu avantgardných účesov
   
MOUSSE Tužiaca pena určená na úpravu všetkých typov vlasov. Dodá vlasom prirodzený vzhľad, objem a lesk. Chráni vlasy pred škodlivými atmosferickými vplyvmi. Nezanecháva zvyšky a nelepí vlasy.
  Strong - určený na dokončenie účesu so silnou fixáciou
  Extreme - vhodný pre kreatívne a umelecké účesy
   
MOUSSE GEL
Tužidlo s pevnou konzistenciou, vhodné pre krátke vlasy. Dodá vlasom pevnosť a prirodzený vzhľad. Uľahčuje kontrolu vlasov počas strihania. Chráni pred škodlivými atmosferickými vplyvmi. Nezanecháva zvyšky a nelepí sa.
  Normal - dodá strihu prirodzený vzhľad
  Strong - určený na vlasy s potrebnou silnej fixácie
   
HAIRSPRAY Lak na vlasy na ukončenie a fixáciu požadovaného tvaru účesu. Je odolný voči vlhkosti. Rýchlo schne, vlasy nemastí a ľahko sa rozčesávajú.
  Normal - určený pre vzdušné a nadýchané vlasy
  Strong - určený pre módne účesy vyžadujúce silnú fixáciu
   
 SETTING Sprej určený na fixáciu vlasov pri použití natáčok. Chráni pred škodlivými vplyvmi počasia.
  All round - pre všetky typy vlasov
  Dry hair - vďaka hydratačným účinkom vhodný na suché vlasy
   
VOLUME SPREY Sprej, ktorý dodáva vlasom extra objem od korienkov. Tvaruje účes pri akejkoľvek technike. Nelepí vlasy a nezanecháva zvyšky. Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia.
  Normal - dodá vlasom prirodzený tvar
  Strong - určený pre účesy vyžadujúce silnú fixáciu. Vhodný pri extravagantných účesoch.
   
DOUBLE-C Kondicionér s dvojitým účinkom. Zabraňuje vysúšaniu vlasov a strate ich odolnosti. Obnovuje štruktúru vlasov a navracia im zdravý vzhľad. Dodáva vlasom lesk a vzdušnosť. Zvyšuje vlhkosť a uľahčuje rozčesávanie. 
   
VITAMIN COMPLEX FLUID Fluid s efektom balzamu, obohatený o vitamínový komplex. Je určený na úpravu vlasov pomocou kefy. Vďaka fluidu sú jemné, hodvábne a ľahko rozčesateľné. Dodáva vlasom objem. Má antistatické účinky a obsahuje ochranné filtre.
   
GLOSS Lesk v spreji na vlasy. Robí vlasy hodvábne lesklé a prirodzene mäkké. Nestužuje, namastí a nezaťažuje. Chráni pred atmosférickými vplyvmi.
   
ANTI-FRIZZ SERUM Sérum na vyrovnanie vlasov. Vracia vlasom ich prirodzený lesk a jemnosť. Zanecháva vlasy rovné a uľahčuje modelovanie, vďaka čomu sú vlasy ľahšie rozčesávateľné.
   
HARD WAX Univerzálny vosk v tube, ktorý zaručuje extra silnú fixáciu. Stužuje vlasy, čím im dodáva rovnomerný tvar. Uľahčuje modelovanie a pomáha udržať kontrolu nad vlasmi. Jednoduché a čisté použitie. Dodá individuálny charakter každého strihu.
   
DIAMOND POMADE pomáha na modelovanie vlasov. Umožňuje kontrolu nad vlasmi počas strihania im požadovaný tvar. je rozpustný vo vode a nezanecháva žiadne zvyšky.  Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia.
   
KIWI WAX Vosk dodávajúci vlasom lesk a uľahčujúci tvorbu účesu. Umožňuje tvorbu vĺn, čím dodáva vlasom nový tvar. Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia.
   
GRAPEFRUIT WAX Vosk zaručujúci dobrú fixáciu. Neznečisťuje vlasy a je ľahko umývateľný vodou. Vyrovnáva povrch vlasov, obnovuje ich prirodzený lesk a zdravý vzhľad.
   
 STYLING CHERRY BALM Balzam s čerešňovým extraktom na modelovanie vlasov. Vďaka jeho vlastnostiam, je zvlášť vhodný na suché vlasy. Vyživuje ich a uľahčuje rozčesávanie.
   
GRAPEFRUIT STRAIGTENER Fluid s grapefruitovým extraktom na vyrovnanie vlasov. Ideálny na kučeravé alebo vlasy po trvalej. Uľahčuje kontrolu nad prirodzene kučeravými vlasmi. Zanecháva vlasy lesklé a jemné. 
   
DESING GEL Gél stužujúci vlasy s výnimočným výsledkom. Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia. Nezanecháva vlasy mastné. Je ľahko vyčesávateľný.
   
WET GEL Gél dodávajúci vlasom prirodzený a mokrý vzhľad. Navracia im lesk a pružnosť. Nezanecháva vlasy mastné. Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia.
   
STRONG GEL Silno tužiaci gél s dlhodobým účinkom. Určený na tvorbu kreatívnych účesov. Nemastí a nezmatňuje vlasy. Chráni pred negatívnymi vplyvmi počasia.
   
EXTREME GEL Gél s extra silnou fixáciou. Každému účesu dodáva individuálny charakter. Je odolný voči vlhkosti. Vlasy nelepí, rýchlo schne a ľahko sa vyčesáva.
   

SALON od CE CE´ OF SWEDEN

 

 
 
  OŠETRENIE VLASOV PO TRVALEJ
Ce-Ce´ PERMANENT Ekologická trvalá na báze aminokyselín. Dodáva vlasom prirodzené vlny bez poškodenia ich štruktúry.
  Ce-Cé Forte - Na ťažko zvlnené vlasy
  Ce-Cé „0“ - Na vlnité vlasy
  Ce-Cé „1“ - Na normálne vlasy
  Ce-Cé „2“ - Na jemné vlasy
   
CLASSIC STYLE Thyoglicolicový roztok do trvalej na báze aminokyselín. Dodáva vlasom silné kučery bez poškodenia ich štruktúry.
  Soft - Jemný
  Normal - Normálny
  Strong - Silný
  Fixering - Fixačný roztok vyrobený pre všetky druhy trvalých značky Ce-Ce´ of Sweden. Neobsahuje peroxid vodíka.
   
  STAROSTLIVOSŤ O VLASY
COLD BLOND SHAMPOO
Šampón vhodný n prirodzené a odfarbené blond vlasy. Potláča žltý pigment a dodáva vlasom chladný odtieň. Obnovuje lesk a zdravý vzhľad.
   
KERATIN SHAMPOO Jemný šampón s nízkym obsahom PH. Obsahuje keratín, ktorý obnovuje poškodenú štruktúru vlasov. Je vhodný pre všetky typy vlasov. Vďaka regeneračnej schopnosti sa odporúča na vlasy po trvalej, farbení a odfarbovaní. Uľahčuje česanie.
   
ALGAE SHAMPOO Šampón s extraktom rias. Jemne čistí vlasy, tíši podráždenú pokožku hlavy a má protizápalový účinok. Vyživuje a zvlhčuje vlasy. Dodáva im lesk a zdravý vzhľad.
   
CLEANSING SHAMPOO Šampón na normálne a mastné vlasy. Dodáva vlasom lesk a objem. Dôkladne čistí vlasy od všetkých zvyškov kozmetických prípravkov.
   
 PERM STABILIZER Kondicionér určený na ztrvalené vlasy. Neutralizuje chemické substancie zanechané na vlasoch po trvalej. Vracia vlasom vhodné PH. Uzatvára  vyrovnáva vlasy pričom vytvára elastické kučery.
   
PERM STABILIZER BALM Kondicionér určený na ztrvalené vlasy. Neutralizuje chemické substancie zanechané na vlasoch po trvalej. Vracia vlasom vhodné PH. Uzatvára  vyrovnáva vlasy pričom vytvára elastické kučery. Dodáva vlasom lesk, vlhkosť a objem.
   
COLOR STABILIZER Špeciálny kondicionér na vlasy farbené, melírované a odfarbované. Uzatvára vlasy a zabraňuje vymývaniu farby, dodáva vlasom lesk a objem. Má antistatický účinok.
   
COLD BLOND CONDITIONER Kondicionér na prirodzené a odfarbené vlasy. Potláča žltý pigment, dodáva vlasom chladný odtieň. Vlasy vyživuje, zvlhčuje, dodáva im lesk a zdravý vzhľad.
   
REPAIR CONDITIONER Kondicionér na citlivé vlasy a vlasy poškodené chemickými procesmi. Má antistatický účinok, zlepšuje pružnosť a elastickosť kučier. Obsahuje vitamín B a D – pantenol, keratín a žihľavový extrakt, ktoré spevňujú a zvlhčujú vlasy.
   
ALGAE CONDITIONER Kondicionér s extraktom z morských rias. Vlasy vyživuje a dodáva im vlhkosť. Zložky z rias regulujú činnosť tukových žliaz a utišujú podráždenie vlasovej pokožky. Vďaka vitamínom a minerálom dodáva vlasom lesk, jemnosť a zdravý vzhľad.
   
  STAROSTLIVOSŤ O VLASY STYLING
ALGAE MASK Maska s výťažkom z morských rias. Na veľmi suché a poškodené vlasy. Obnovuje poškodenú štruktúru vlasov  a zabezpečuje adekvátnu vlhkosť. Vyživujúce zložky v riasach regulujú produkciu tuku a tíšia podráždenú pokožku hlavy. Vitamíny a minerály dodávajú vlasom lesk a jemnosť.
   
HAIRSPRAY STRONG Lak na vlasy so silnou fixáciou a leskom. Dodáva vlasom pružnosť a prirodzený lesk. Obsahuje provitamín B, ktorý má zvlhčujúce vlastnosti. Vlasy nelepí, rýchlo schne a ľahko sa vyčesáva.
   
   
   

Ce-Ce´ of Sweden

     
Vitajte vo svete Ce-Ce´ of Sweden - svet krásy a perfekcionizmu.


Vitajte vo svete, kde sa snažíme o dokonalosť v súlade so svetovými trendami a vytváraní nových štýlov na základe našich odborných poznatkov.

Žiadny z Ce-Ce´ of Sweden produktov nespôsobuje podráždenie ani alergické reakcie*. Ich pozitívne reakcie a účinnosť je 100% potvrdená testovanými.

* S výnimkou farieb na vlasy a prípravkov na trvalú, ktoré môžu spôsobiť podráždenie, v závislosti od individuálnej náchylnosti k alergiám.

Ce-Ce´ of Sweden kozmetika garantuje bezpečnosť a istotu, že ponúka zákazníkom len osvedčené produkty, ktoré sú pozitívne hodnotené nezávislým výskumným inštitútom.


Rada výrobkov: 

 
 
     
 med MED - séria reaguje na päť základných a najčastejších problémov, s  pokožkou hlavy a vlasmi : vypadávanie vlasov, mastné vlasy, lupiny, suché vlasy a citlivá  pokožka hlavy. Na báze prírodných komponentov a rastlinných výťažkov, táto séria neutralizuje a zabraňuje týmto problémom a efektívne pomáha v boji proti nim.
 
salon SALON - séria určená predovšetkým pre prácu v salóne. Skladá sa zo starostlivosti o vlasové výrobky, ako sú šampóny, kondicionéry a masky, rovnako ako trvalé a  stylingové produkty. Táto kozmetika Vám pomôže zabezpečiť najvyššiu kvalitu a bezpečnosť /nezávadnosť produktov/ svojich služieb.  
kreativ
CREATIVE - Stylingová rada vytvorená pre kreatívnu úpravu vlasov. Vďaka  širokej škále produktov, z ktorých je možné vytvoriť rôzne typy účesov od prirodzene vyzerajúcich až úplne  extravagantné štýly. Produkty, ktoré sú bohaté na aktívne zložky, zaručia nielen dokonale pevný  účes, ale aj na starostlivosť o vlasy.
 
color
COLOR - Profesionálne farby na vlasy, v ktorých nájdete širokú škálu odtieňov: 81 farieb, šetrné melíre, ktoré nepoškodzujú štruktúru vlasov a peroxidy.
Farby zabezpečujú ochranu vlasov procese farbenia.
 
true colors
TRUE COLORS - Séria piatich intenzívnych a lesklých farieb, sa skrýva v  True Colors šampónoch a kondicionéroch. Pomáhajú podporovať intenzívny a lesklý odtieň vlasov v obdobiach medzi jednotlivými farbeniami. Vďaka prítomnosti mandľového mlieka, hlboko zvlhčujú vlasy, zanechávajú ich také  jemné a pokojné ako nikdy predtým.
 
 
   
 
   
     

MED od CE CE´ OF SWEDEN

 

 
 
  SUCHÉ VLASY
   
SILK SHAMPOO - Šampón s hodvábnym extraktom. Hĺbkovo zvlhčuje vlasy uľahčuje česanie. Zanecháva vlasy rovné a flexibilnejšie. Navracia im lesk a zdravý vzhľad.
SILK CONDITIONER - Kondicionér s hodvábnym extraktom. Zvlhčuje a regeneruje poškodenú štruktúru vlasov.  Uľahčuje rozčesávanie a navracia im lesk a zdravý vzhľad. Nezaťažuje vlasy.
SILK REPAIR CONCENTRATE - Koncentrovaný roztok na suché a poškodené vlasy. Zvlhčuje regeneruje poškodenú štruktúru vlasov. Navracia im lesk a zdravý vzhľad.
SILK SERUM - Sérum s hodvábnym extraktom. Na suché a poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi. Vlasy zvlhčuje a navracia im lesk zdravý vzhľad.
SILK MASK - Maska na vlasy s hodvábnym extraktom. Hĺbkovo zvlhčuje a regeneruje poškodenú štruktúru vlasov. Vlasy sa ľahšie rozčesávajú a sú lesklé a zdravé. Nezaťažuje vlasy.
SILK PUSH-UP SPRAY - Hodvábny sprej dodávajúci vlasom extra objem priamo do korienkov. Vlasy zvlhčuje, vyrovnáva ich a dodáva im lesk. Uľahčuje tvorbu účesu.
SILK & VITAMIN STYLING FLUID - Modelovací fluid s hodvábnym a vitamínovým komplexom. Obnovuje štruktúru a zdravý vzhľad vlasov. Vlasy sú jemné, lesklé a ľahko sa rozčesávajú.
SILK BI-PHASE CONDITIONER - Dvojfázový kondicionér s hodvábom. Chráni vlasy pred vysušením a stratou pružnosti. Obnovuje štruktúru, lesk a zdravý vzhľad vlasov. Zvlhčuje a uľahčuje ich rozčesávanie. 
SILK HAIRSPRAY - Lak na vlasy s hodvábnym extraktom zanechávajúc ich lesklé. Zaručuje silnú fixáciu a vlasy nelepí. Garantuje zdravé a lesklé vlasy prirodzeného vzhľadu.
SILK MOUSSE - Tužidlo s hodvábnym extraktom vhodný na modelovanie všetkých typov vlasov. Zvlhčuje vlasy a obnovuje ich prirodzený lesk. Zloženie dodáva vlasom objem od korienkov. Obsahuje UV filter.
SILK SHINE - Lesk na vlasy s hodvábnym extraktom. Hodvábne proteíny umožňujú vlasom získať ich prirodzenú jemnosť a lesk. Vlasy nelepí a nezaťažuje ich.
   
  PROTI LUPINÁM
  DANDRUFF SHAMPOO DRY HAIR - Špeciálny šampón vyrobený pre suché vlasy s lupinami. Hĺbkovo zvlhčuje vlasy a zabraňuje tvorbe lupín. Dodáva vlasom lesk a uľahčuje ich ďalšiu úpravu.
  DANDRUFF SHAMPOO OILY HAIR - Špeciálny šampón na mastné vlasy s lupinami. Upravuje produkciu tukových žliaz a zabraňuje tvorbe lupín. Dodáva vlasom lesk a uľahčuje ich ďalšiu úpravu.
  DANDRUF LOTION  - Roztok odstraňujúci lupiny. Zabraňuje tvorbe lupín a formovaniu nových vrstiev lupín.
   
  MASTNÉ VLASY
   
  OILY HAIR SHAMPOO - Šampón na mastné vlasy. Upravuje produkciu tukových žliaz. Vlasy hĺbkovo čistí a zanecháva ich jemné a lesklé. Zostávajú zdravé a vitálne po dlhý čas.
  OILY HAIR LOTION - roztok na mastné vlasy. Upravuje produkciu tukových žliaz. Vlasy hĺbkovo čistí a zanecháva ich jemné a lesklé. Zostávajú zdravé a vitálne po dlhý čas.
   
  PROTI VYPADÁVANIU VLASOV
   
  PREVENT HAIR LOSS SHAMPOO - Šampón proti vypadávaniu vlasov. Navracia lesk a vitalitu poškodeným vlasom. Stimuluje rast nových vlasov. Zanecháva vlasy vyživené a plné energie.
  PREVENT HAIR LOSS LOTION - Roztok proti vypadávaniu vlasov. Navracia lesk a vitalitu poškodeným vlasom. Stimuluje rast nových vlasov. Zanecháva vlasy vyživené a plné energie.
   
  NA CITLIVÚ POKOŽKU
   
  SENSITIVE SHAMPOO - Šampón na citlivú pokožku hlavy. Zmierňuje a chráni pred podráždením. Jeho jemné čistiace zloženie eliminuje začervenanie a svrbenie. Čistiaci, bezfarebný a bez vône.
  SENSITIVE CONDITIONER - Kondicionér na citlivú pokožku hlavy. Zmierňuje a chráni pred podráždením. Po jeho použití sa vlasy ľahko rozčesávajú, sú jemné a lesklé. Bezfarebný a bez vône. Hypoalergénny.
  SENSITIVE LOTION - Mlieko na citlivú pokožku hlavy. Zmierňuje a chráni pred podráždením. Eliminuje začervenanie a svrbenie. Bezfarebný a bez vône. Hypoalergénne.