Bama

Ce-Ce´ of Sweden

     
Vitajte vo svete Ce-Ce´ of Sweden - svet krásy a perfekcionizmu.


Vitajte vo svete, kde sa snažíme o dokonalosť v súlade so svetovými trendami a vytváraní nových štýlov na základe našich odborných poznatkov.

Žiadny z Ce-Ce´ of Sweden produktov nespôsobuje podráždenie ani alergické reakcie*. Ich pozitívne reakcie a účinnosť je 100% potvrdená testovanými.

* S výnimkou farieb na vlasy a prípravkov na trvalú, ktoré môžu spôsobiť podráždenie, v závislosti od individuálnej náchylnosti k alergiám.

Ce-Ce´ of Sweden kozmetika garantuje bezpečnosť a istotu, že ponúka zákazníkom len osvedčené produkty, ktoré sú pozitívne hodnotené nezávislým výskumným inštitútom.


Rada výrobkov: 

 
 
     
 med MED - séria reaguje na päť základných a najčastejších problémov, s  pokožkou hlavy a vlasmi : vypadávanie vlasov, mastné vlasy, lupiny, suché vlasy a citlivá  pokožka hlavy. Na báze prírodných komponentov a rastlinných výťažkov, táto séria neutralizuje a zabraňuje týmto problémom a efektívne pomáha v boji proti nim.
 
salon SALON - séria určená predovšetkým pre prácu v salóne. Skladá sa zo starostlivosti o vlasové výrobky, ako sú šampóny, kondicionéry a masky, rovnako ako trvalé a  stylingové produkty. Táto kozmetika Vám pomôže zabezpečiť najvyššiu kvalitu a bezpečnosť /nezávadnosť produktov/ svojich služieb.  
kreativ
CREATIVE - Stylingová rada vytvorená pre kreatívnu úpravu vlasov. Vďaka  širokej škále produktov, z ktorých je možné vytvoriť rôzne typy účesov od prirodzene vyzerajúcich až úplne  extravagantné štýly. Produkty, ktoré sú bohaté na aktívne zložky, zaručia nielen dokonale pevný  účes, ale aj na starostlivosť o vlasy.
 
color
COLOR - Profesionálne farby na vlasy, v ktorých nájdete širokú škálu odtieňov: 81 farieb, šetrné melíre, ktoré nepoškodzujú štruktúru vlasov a peroxidy.
Farby zabezpečujú ochranu vlasov procese farbenia.
 
true colors
TRUE COLORS - Séria piatich intenzívnych a lesklých farieb, sa skrýva v  True Colors šampónoch a kondicionéroch. Pomáhajú podporovať intenzívny a lesklý odtieň vlasov v obdobiach medzi jednotlivými farbeniami. Vďaka prítomnosti mandľového mlieka, hlboko zvlhčujú vlasy, zanechávajú ich také  jemné a pokojné ako nikdy predtým.
 
 
   
 
   
     
Nachádzate sa tu: Home Profesionálna vlasová kozmetika Ce-Ce´ of Sweden